Back to Top

MKTI ДНУЗТ

(0512) 47-35-00
(0512) 36-22-08
(050) 683-94-04

Миколаївський коледж транспортної інфраструктури

Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

Фотоконкурс-виставка «Пульс сучасності»

Запрошуємо студентів МКТІ до участі у фотоконкурсі-виставці авторських фотографій студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти України.

Організаторами Конкурсу є Науково-методичний центр ВФПО, студентське самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти України.

День рідної мови

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови.

Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» - звучало у заголовку документа...

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Герої Небесної Сотні власним життям, своєю жертовністю демонстрували щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Герої назавжди залишаться в пам’яті народу, вони є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

День вшанування воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого в Україні відзначають  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Наші воїни брали участь у гарячих точках нашої планети. 

Згідно зі статистикою, в Афганістані загинули 4 тисячі українців. Більше 8 тисяч українців отримали поранення, 6 тисяч залишилися інвалідами...

День безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.

День пам’яті Героїв Крут

29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами. Після здобуття Україною незалежності подвиг героїв Крут зайняв гідне місце в пантеоні національної слави, став символом патріотизму, любові до рідної землі та жертовності у боротьбі за державну незалежність...

Сторінка 1 із 6