img001 281120

 

Голодомор… Скільки страждань у цьому слові. Живучи сучасним життям, нам подекуди важко повною мірою осягнути глибину трагедії, яку пережили наші співвітчизники у минулому столітті, зрозуміти весь масштаб дії зла і злочинів проти людяності: коли розстрілювали за п’ять колосків, виганяли на смерть пухлих від голоду дітей, забирали у селян останнє, доводили їх до відчаю, смерті, коли країну, яка здавна славиться своєю родючою землею і працьовитим народом, перетворили на суцільну братську могилу безвинних жертв штучного голоду.

Скрізь у  День пам’яті жертв голодоморів у містах приспускають  державні прапори, обмежують проведення розважальних заходів.

 

img002 281120

У цей день у коледжі в онлайн-форматі проведені інформаційні, просвітницькі та тематичні виховні години. У бібліотеці коледжу оновлена тематична виставка: «Голодомор 1932-1933. Пам’ятаємо».

 

Учасникам освітнього процесу запропоновано приєднатися 28 листопада о 16:00 до вшанування пам’яті загиблих під час Голодомору 1932-1933рр. загальнонаціональною хвилиною мовчання та опісля запалити символічну Свічку Пам’яті у вікнах своїх осель.