Формування здорового способу життя Формування здорового способу життя Формування здорового способу життя Формування здорового способу життя Формування здорового способу життя Формування здорового способу життя

 

У коледжі приділяється значна увага формуванню здорового способу життя студентської молоді. Забезпечення повноцінного розвитку молодого покоління, зміцнення її фізичного, психічного та духовного здоров’я є основними завданнями викладачів фізичного виховання.

До Дня фізичної культури та спорту проведено Олімпійський тиждень та Всеукраїнський Олімпійський урок.  Для студентів І-ІІІ курсів проведено ряд заходів на яких вони ознайомилися зі стародавніми іграми, відродженням Олімпійських ігор, їх тенденціями і розвитком, діяльністю національного Олімпійського комітету, Кодексом честі олімпійця, досягненнями українських олімпійців.

 

Протягом вересня-жовтня 2020 року були  проведення спортивні змагання з різних видів спорту серед відділень.

Результати змагань:

Вид спорту/місце Футбол Настільний теніс
I АД АД/М
II М АТМ/Т
III Т  
IV АТМ  

На заваді заняттям спортом не став карантин. І це продемонстрували наші студенти. Під час карантину вони брали активну участь в онлайн флешмобах та челенджах, запропонованих Миколаївським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту. Виконуючи різноманітні рухові активності, учасники онлайн челенджу «Olimpism in Action» підтримали олімпійських рух на Миколаївщині та продемонстрували, що і в умовах адаптивного карантину можна регулярно займатися фізичною культурою та спортом.