Николаевский колледж железнодорожного транспорта

Заочне відділення

Підготовка фахівців  здійснюється за наступними спеціальностями:

133 Галузеве машинобудування

ОПП: Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання” та

“Експлуатація засобів механізації та автоматизації перевантажувальних робіт”.

274 Автомобільний транспорт

ОПП: “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”.

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології 

ОПП: “Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом  на залізничному транспорті  та "Обслуговування комп'ютеризованих інтегрованих та робототехнічних систем".

275.02 Транспортні технології (залізничний транспорт)

ОПП: “Організація перевезень і управління на залізничному транспорті”.

273 Залізничний транспорт 

ОПП: "Технічне обслуговування і ремонт вагонів" та “Обслуговування і ремонт залізничних споруд та об'єктів колійного господарства”.

 Освітній рівень підготовки - молодший спеціаліст.

     На перший курс зараховуються вступники з освітою 11 класів за результатами ЗНО або вступних випробувань у коледжі (термін навчання - 2 р. 10 м.). Вступні випробування  проводяться  з двох предметів: математика,  українська мова та література.

УВАГА!!!

     Вступники з дипломом кваліфікованого робітника зараховуються - на другий курс (термін навчання - 1 р. 10 м.) за результатами фахового вступного випробування. Підготовка спеціалістів відбувається, як за рахунок державного бюджету (державне замовлення), так і на контрактній основі. Оплата навчання у 2016 р. за контрактом на заочному відділенні - 4500 грн. за навчальний рік.

 Не хвилюйтесь, ви вже зробили перший важливий крок до своєї мрії – обрали спеціальність. Другий – ви повірили в себе і в Коледж.  Третій – жодні випробування вам не страшні, ще трошки … і ви –наш СТУДЕНТ! 

       Телефон: (0512) 49 23 19