svjato240920

 

Сьогодні у дружному колі зібралися студенти спеціальності 275 «Транспортні технології» (на залізничному транспорті),  щоб привітати першокурсників, які стали студентами Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури  Дніпровського національного університету залізничного транспорту у 2020р.

Представники адміністрації привітали студентів нового набору, бо для них коледж – це стартова сходинка до життєвих успіхів. Викладачі коледжу будуть передавати свої знання здобувачам освіти і допомагати, щоб кожен знайшов своє місце у житті.

Завідувачка відділення Петрова Н.В. привітала першокурсників, а студентів ІІ-ІV курсів нагородила грамотами за навчальні, спортивні досягнення минулого навчального року та активну творчу діяльність. Наталія В’ячеславівна нагадала, що знання – це сила, добробут, життя.  Здобуття знань - це кропітка праця, яка потребує великих зусиль. Побажала студентам відділення здоров'я, успіхів, взаєморозуміння, підтримки, злагоди і натхнення.

Добрі слова вітання лунали від студентів, викладачів, випускників коледжу. Всі учасники отримали заряд позитивних емоцій та чудову нагоду вирушити на пошук нових знань у новому навчальному році. Нехай новий 2020-2021 навчальний рік принесе багато цікавих зустрічей, відкриттів та перемог!